051-32234550

راه ارتباط با ما

09366661792

تماس بگیرید

 تعمیر ال ای دی سونی مدل SONY 46EX720 با روشن شدن دستگاه چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود

تعمیر ال ای دی سونی مدل SONY 46EX720 با روشن شدن دستگاه چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود

سونی مدل SONY 46EX720
به لطف خدا غیر ممکن است به مشتریان خیانت کنیم.(الهی شکر) روزی حلال

تعمیر ال سی دی سونی مدل SONY 46EX720

نوع ایراد: با روشن شدن دستگاه، چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود.

تعمیر ال ای دی سونی: در مدلهای ۷۲۰ متاسفانه در بیشتر مواقع مدارهای داخلی خود گلس دچار مشکل شده و اضافه بار ناشی از این مسئله اینطور است که در حالی که تلویزیون روشن بوده مشتری شاهد ایجاد یک خط و یا تغییر رنگ کلی صفحه شده و تلویزیون کماکان کار کرده و صدا دارد و تصویر قطع میشود.

بعد مشتری اقدام به خاموش و روشن کردن تلویزیون کرده در اینحالت دستگاه به حالت 5 ال ای دی وارد شده یا مجددا روشن شده و صدای تلویزیون هست اما تصویر نیست در این حالت اگر به دقت و با گوشی مخصوص پزشکی یا گوش خود را نزدیک تیکان تگه دارید صدای تیک تیک به گوش شما خواهد رسید.با آزاد کردن فلت پنل باز هم مشکل باقی است با تعویض یا تعمیر تیکان مشکل برطرف میشود.اما با محض اتصال پنل و بعد از نمایش چند لحظه ای لوگوی سونی تصویر قطع خوهد شد.و امکان خراب شدن تیکان جدید هم بسیار جدیست. توجه داشته باشید در حالی که تیکان صدای تیک تیک میدهد اما تلویزیون روشن نمیشود.

سونی مدل SONY 46EX720

احتمال خرابی گلس 90 درصدیست و احتمال خراب شدن تیکان بلافاصله و تقریبا چند ثانیه بعد از روشن شدن و ظاهر شدن لوگو خواهد بود.پس تیکان سالم را با در نظر گرفتن ریسک و پرسیدن اینکه چطور تلویزیون به این حالت در آمده انجام دهید. اگر مشتری قبل از عیب شاهد خط رنگی عمودی افقی و یا تغییر رنگ تصویر بوده احتمال زیاد خرابی گلس است.تا این مرحله بر روی مدلهای سونی کار انجام شده دلیل اصلی در حال بررسی است و چند پنل 40 و 46 برای بررسی داریم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *