051-32234550

راه ارتباط با ما

09366661792

تماس بگیرید

  ويژگي هاي تلوزيون هاي OLED و Ultra HD

 ويژگي هاي تلوزيون هاي OLED و Ultra HD

پا نهادن به عصر جديد تلويزيون‌ها، و فناوري‌هاي نو، کيفيت خارق‌العاده تصاوير را تضمين مي‌کند. اما کدام يک از اين فناوري‌ها و محصولات رنگارنگ، مناسب‌ترين گزينه براي شماست؟ در اين مطلب سعي کرده‌ايم به اصلي‌ترين مشخصه‌هاي هر فناوري که مي‌توانند براي تصميم‌گيري در اين مورد به کمک شما بيايند، بپردازيم. در این مقاله قصد داریم  ويژگي هاي تلوزيون هاي OLED و Ultra HD را به صورت کامل توضیح دهیم.

مزاياي Ultra HD

وضوح بالاي حيرت انگيز، اصلي‌ترين مشخصه کيفي تلويزيون‌هاي Ultra HD است که آن‌ها را نسبت به خيل ديگر محصولات متمايز مي‌کند. Ultra HDها از وضوحي چهار برابر تلويزيون‌هاي فعلي Full HD و بلو-ري‌ها برخوردارند و تصاوير را در ابعاد 2160*3840پيکسل به نمايش مي‌گذارند. کيفيت اين تصاوير باورنکردنيست. سطح جزئيات آن‌ها را نمي توان به هيچ وجه با هيچ يک از فناوري‌هاي ديگر مقايسه کرد و به نظر مي‌رسد به زودي، روزي مي‌رسد که شگفت زده خواهيم شد چگونه تاکنون بدون وضوح  4kزندگي مي‌کرده‍ايم.

بلو-ري‌‌هاي Ultra HD

نحوه ذخيره کردن محتوياتي با اين وضوح بالا در قالب فيزيکي، هر کسي را شگفت‌زده مي‌کند اما بالاخره ما موفق به يافتن يک راه حل شديم: ديسک‌هاي بلو-ري سه لايه‌اي با صد گيگابايت فضاي ذخيره‌سازي براي داده‌ها. در مقايسه، ديسک‌هاي بلو-ري فعلي تنها 25 گيگابايت فضا براي ذخيره‌سازي داده‌ها در اختيار کاربر مي‌گذارند. مطمئناً در حال حاضر هم مي‌توانيد فيلم‌هايي با وضوح Ultra HD بر روي ديسک‌هاي بلو-ري بيابيد اما داشتن يک فيلم که از پايه Ultra HD ساخته شده است، آن هم بر روي يک ديسک، تجربه متمايزي محسوب مي‌شود.

افزايش مقياس تصاوير به Ultra HD

با آنکه منتظر راه‌يابي ديسک‌هاي جديد بلو-ري به قفسه‌هاي فروشگاه‌ها و سوپر مارکت‌ها هستيم، مي‌توانيد از استاندارد افزايش مقياس تصاوير به Ultra HD براي تطابق دادن وضوح محتويات کانال‌هاي تلويزيوني، بلو-ري ها، دي‌وي‌دي‌ها و حتي ويدئوهاي يوتيوب با صفحه‌نمايش‌هاي Ultra HD از آن‌ها لذت ببريد. با وجود روش‌هاي خلاقانه و هوشمند براي ايجاد پيکسل‌هاي جديد، فناوري افزايش مقياس تصاوير، دورنمايي زيبا از نحوه به نمايش در آمدن محتويات Ultra HD واقعي بر روي تلويزيون شما ارائه مي‌دهد.

تماشاي تلويزيون و ويدئوهاي آنلاين با وضوح Ultra HD

دوست داريد بازي‌هاي جام جهاني 2014 را با وضوح Ultra HD تجربه کرده و از آن‌ها لذت ببريد؟ BBC و Sky پيش‌تر با موفقيت پخش زنده مسابقات ورزشي را با وضوح Ultra HD آزموده‌اند و گزارش‌ها خبر مي‌دهند که نت‌فليکس هم در سال 2014 به ارائه‌دهندگان محتواي Ultra HD اضافه خواهد شد. با توجه به قسمت‌هاي Ultra HD ضبط شده از سريال Breaking Bad، مي‌توان به فرجام خوب اين کار اميدوار بود.

Full HD 3D Ultra HD

با به وجود آمدن امکان تجربه تصاوير سه بعدي به صورت پسيو در وضوح Full HD، روح تازه‌اي به کالبد اين فناوري دميده شد. در حال حاضر، براي تماشاي فيلم‌هاي سه‌بعدي به تفکيک تصوير Full HD براي هر چشم به صورت مجزا نياز است. با Ultra HD‌، امکان بهره‌گيري از تصويري با وضوح Full HD براي هر دو چشم وجود خواهد داشت که به معناي جزئيات بيشتر و فراگيرتر بودن تصاوير فيلم‌ها و بازي‌هاي سه‌بعدي است.

مزاياي OLED

سياه‌هاي سياه‌تر، سفيد‌هاي سفيدتر؛ صفحات OLED از پيکسل هايي استفاده مي‌کنند که نور و رنگ خودشان را خود ايجاد مي‌کنند.  بنابراين، هنگامي که نياز به بيشتر شدن عمق تصاوير و رنگ‌هاي مشکي تيره احساس مي‌شود، پيکسل‌ها به سادگي خاموش شده و سياه مي‌شوند. با توجه به عدم وجود هيچ نوع نور پس زمينه، OLEDها حتي مي‌توانند رنگ‌هاي مشکي تيره‌تري را نسبت به پلاسماها توليد کنند که عملکردي حيرت‌انگيز محسوب مي‌شود. اين امکان در کنار توانايي توليد بهتر رنگ‌هاي سفيد، سبب مي‌شود تا OLEDها بالاترين نرخ کنتراستي را که تا به حال شاهد آن بوده ايم، ارائه کنند.

رنگ‌هاي دقيق تر، گستره رنگي غني تر

صفحه‌نمايش‌هاي OLED ساخت ال‌جي از يک پيکسل سفيد رنگ در کنار ترکيب هميشگي، سرخ، سبز و آبي استفاده مي‌کنند. اين کار سبب مي‌شود تا رنگ‌ها زنده‌تر و سايه‌ها دقيق تر بوده و با کيفيت بيشتري در صفحه توزيع شوند. ساختار پيکسل فرعي WRGB زواياي ديد بهتر، و طول عمر بالاتري را هم براي صفحه‌هاي OLED تضمين مي‌کند.

صفحات باريک تر

از آنجايي که  ساير صفحات تلويزيوني مسطح به اندازه کافي باريک نبودند، حذف نور پس زمينه در OLEDها اين امکان را براي طراحان آن‌ها ايجاد کرد. به اين معنا که صفحاتي باريک‌تر از گذشته در اختيار شما خواهد بود. اين ويژگي نه تنها سبب افزايش جذابيت‌هاي ظاهري و زيبايي OLEDها مي‌شود بلکه امکان قرارگيري آن‌ها را در کالبدي جديد هم فراهم مي‌آورد. در نتيجه، ما شاهد عرضه نوع جديدي از صفحه نمايش‌ها هستيم.

صفحه‌نمايش‌هاي خميده

براي ايجاد حسي بهتر به بيننده، تلويزيون‌ها شکل ظاهري جديدي يافته‌اند. قاب باريک‌تر و منعطف‌تر OLEDها امکان توليد صفحه‌نمايش‌هاي خميده مانند آنچه در تلويزيون ال‌جي EA980W مي‌بينيم، را فراهم کرده است. اين نوع طراحي تنها به ويژگي‌هاي ظاهري باز نمي‌گردد و سعي دارد تا با تقليد از صفحات IMAX Cinema، بيننده را غرق در تصوير کند.

از OLED لذت ببريد

از نظر محتوايي، تلويزيون‌هاي OLED کنوني امکان پشتيباني از وضوح Full HD 1080p را دارا هستند. به عبارت ديگر، به آساني مي‌توانيد پس از خريد تلويزيون، از کانال‌هاي Full HD و فيلم‌هاي بلو-ري در کيفيت تصويري که تا به حال تجربه نکرده‌ايد، لذت ببريد.
و در پايان…
در حالي که OLEDها رنگ‌هاي مشکي عميق و سفيد روشني عرضه کرده و با آن‌ها، بدون وجود هيچ واسطه‌اي، مي‌توان به تماشاي محتويات چندرسانه‌اي موجود پرداخت، Ultra HD بالاترين وضوح ممکن حال حاضر محسوب مي‌شود. شايد برخي بيشتر به استفاده از صفحه‌نمايش‌هاي خميده و تجربه فناوري جديد OLED راغب باشند و برخي ديگر بخواهند با اندکي صبر، جزييات بيشتري را با تلويزيون‌هاي Ultra HD تجربه کنند.

دستگاه خود را با اطمینان به ما بسپارید برآن هستیم درامانت شما خیانت نکنیم انشالله

25سال سابقه در ارائه خدمات پس از فروش صوتی و تصویری در مشهد

تمام تلاش ما جلب رضایت مشتری از طریق صداقت انصاف و تخصص است .

نمایندگی مجاز وگارانتی:

پارس.گروندیک.پانوراما.شارپ.سیرا.استارست.GO SONY .دیانا. NEC.زنیکس.فوجی ست.

و تعمیرات حرفه ای .X.VISON ایکس ویژن .ال جی LG سونی.پاناسونیک.و سایر..

خرید انواع LED ضربه خورده (لطفا فقط مدل دستگاه را پیامک کنید تا با شما تماس گرفته شود)

ما مفتخریم با بهره مندی از کارگاه تعمیرات به مساحت 130مترمربع حاشیه بلوار مدرس و استفاده از تجهیزات روز دنیا و نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات.مشکلات شما را با بهترین راه حل فنی.کوتاه ترین زمان ممکن.و کمترین هزینه برطرف نمائیم.

خدماتی که نمایندگی ما عرضه می کند:

-2 ماه ضمانت تعمیر
-تعمیر تلویزیونهای معمولی زیر 50 هزار تومان
-تعمیرات LEDو LCD 32 کمتراز 120 هزار
-تعمیرات اینچ بالا کمتر 170 هزار
– سرویس منزل

ساعت کار از 8 صبح تا 8 شب یکسره
خیابان مدرس بین مدرس ی1 و 3 جنب بانک سپه
لطفا قبل از رسیدن با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل فرمائید

کی معضلات امروزه در بخش تعمیرات نبود قطعات یدکی و موجود نبود، قطعات اصلی می باشد ،امتیاز نمایندگیهای مجاز اصلی این است که ازاین  لحاظ کمتر دچار مشکل می می شوند و با درخواست از شرکت مربوطه مشکل حل می شود.

خريد LCD يا LED شكسته ال جي -ايكس ويژن- پارس

هر تعمیرگاه نزدیک تر، بهتر؟

گاها دیده می شود مشتریان گرامی به جهت اینکه راه دورتراست یا اینطور تصور می کنند نزدیکترین جا بهتر است و کمتر هزینه ایاب ذهاب میدهند وبه تعمیرکاران غیرمجاز مراجعه میکنند کسانی که با ترفند بازدید رایگان وارد میشوند واز هر10 دستگاه 2 که مشکل خاصی ندارند و بایک خازن رفع میشود تعمیر میکنند و بقیه را با برآورد قیمت بالا از چنگ مشتری خارج میکنند یا اوراقی میخرند و یا باهزینه بالا به متخصص مربوطه مراجعه میکنند ونقش یک واسطه را دارند.

در حالی که تعمیرکاران واقعی به جهت تجربه و تخصص بسیار بالا به راحتی در کمترین زمان ممکن بدون اینکه به جاهای دیگر دستگاه لطمه بزنند تعمیر می کنند.

ما تنها نمایندگی و تعمیرگاه مجاز اصلی مشهد هستیم- پارس -سیرا -گاسونی-استارست -گروندیک- پانوراما – شارپ-NEC مجاز گیرنده های پرویژن- زنیکس تعمیر تخصصی انواع تلویزیون  معمولي . LG ال جي  – ايكس ويژن- X.VISON-دوو-

ديتا ويديو پروژکتور– ال سی دی – پلاسما – انواع گیرنده دیجیتالی –ديتاويديو پروژکتور

دوو Daewoo — اسنوا Snowa — ال جیLG شارپSharp — سانیو Sanyo و سایر…..

سرویس حمل از منزل به شرکت و بالعکس

آدرس: خیابان مدرس بین مدرس 1و3 پاساژ خاتم تلفنهای:

32215678-32231516-32231517-32231314-32229407

مدیریت- همایونفر – حسینی مجاز366 مشهد

کانال رسمی ما عضو شوید و تخیف بگیرید.

با کلیک بر روی آدرس زیر می توانید عضو کانال تلگرامی ما شوید و از مطالب علمی و جدید ترین فناوری تلویزیونها جدید با خبر شوید.

https://telegram.me/parsmashhad2

1 دیدگاه ها

  • تعمير تلويزيون ال جي دربردارنده تمامي خدمات تعمير، تعويض برد است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگي ذکر شده است. در اين مرکز به منظور کسب رضايت و آسايش خاطر هموطنان گرامي تمامي سرويس‌هاي مرتبط با تعمير تلويزيون ال جي ، تلويزيون‌هاي ال اي دي، تلويزيون‌هاي هوشمند smartو پنل هاي led ,lcd همراه گارانتي عرضه‌ مي‌گردد. مهندسان و کارشناسان فعال در نمايندگي ال جي سرويس با دارا بودن چندين دهه تجربه در زمينه‌ي تعمير قادر به ترميم تمامي عيب ها و رفع مشکلات تلويزيون ال جي مي‌باشند. يکي از راهکارهاي ارائه شده توسط مديريت مرکز تعمير تلويزيون روزی حلال تعمیرات فوری می باشد 5

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.