کمپانی هایسنس (Hisense)، یکی از شرکت های چند ملیتی تولیدکننده لوازم خانگی چینی است که با تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه، در سال های اخیر به یکی از برندهای مطرح دنیا تبدیل شده است.

برند هایسنس با توجه به قابلیت های بالا، کیفیت و فناوری های به روز، در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. تلویزیون های هایسنس نیز علی رغم دارا بودن فناوری های نوین و تکنولوژی های پیشرفته، احتمال خرابی و رو به رو شدن با برخی مشکلات را دارا می باشند. بنابراین صرف نظر از علت ایجاد مشکل در تلویزیون، بهتر است بلافاصله پس از بروز مشکل، با یک مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون هایسنس تماس برقرار نمایید.

تعمیرگاه مجاز تلویزیون هایسنس

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون هایسنس در مشهد با بهره مندی از نیروهای متخصص، می تواند مشکلات تلویزیون شما را به سرعت شناسایی و برطرف نماید. نیروهای ما با شرکت در کلاس های دوره ای، با انواع مدل های تلویزیون های این برند کاملا آشنا بوده و می توانند مشکل را به سرعت برطرف نمایند.

سرویس کاران ما، ابتدا تلویزیون شما را عیب یابی نموده و در صورت نیاز به تعویض قطعه، برای برطرف نمودن مشکل، از قطعات اصلی استفاده می کنند.

تعمیر تلویزیون هایسنس مشهد

اگر تلویزیون LCD یا LED شما خراب شده، تامل نکنید. در هر کجای شهر مشهد که باشید، تعمیرکاران ما به سرعت به محل شما مراجعه خواهند نمود. برای دریافت خدمات ما، تنها کافیست وارد بخش ثبت درخواست خدمات ما شده و سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. پس از تایید سفارش، تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهند شد.