تی سی ال TCL یکی از پرفروش ترین برندهای تلویزیون در سال های اخیر بوده است. استقبال مردم و فروش بالای این محصول در بازار، باعث شده تا این برند نمایندگی های زیادی را در سراسر کشور دایر کند.

مرکز الکترونیک و انفورماتیک ما به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز، اقدام به دریافت نمایندگی این برند تلویزیون و ارائه خدمات نصب، سرویس، نگهداری و تعمیر تلویزیون های شما می نماید. ما با بهره مندی از تعمیرکاران مجربی که آموزش های لازم را برا تعمیرات تمام مدل های تلویزیون های برند تی سی ال دریافت کرده اند، می توانیم بهترین خدمات تخصصی این مارک تلویزیون را به شما عزیزان ارائه نماییم.

گروه ما یک مرکز منحصر به فرد تعمیرات تلویزیون در مشهد است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان خود در سراسر مشهد می باشد.

مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال TCL

فرقی نمی کند که تلویزیون تی سی ال شما از کدام مدل تلویزیون های این برند باشد. ما به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون TCL در مشهد با همکاری زبده ترین تعمیرکاران و کارشناسان سخت افزاری و نرم افزاری، می توانیم تخصصی ترین خدمات مرتبط را به شما ارائه نماییم.

ما به عنوان مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال مشهد می تواند سریع ترین خدمات را در سرتاسر شهر مشهد به همشهریان مشهدی خود ارائه نماید.