051-32234550

راه ارتباط با ما

09366661792

تماس بگیرید

 تعمیرات پنل تلویزیون ال سی دی ال ای دی lcd-led

تعمیرات پنل تلویزیون ال سی دی ال ای دی lcd-led

 

تعمیرات lcd و led

نمایندگی تعمیرات فوق تخصصی تلویزیون
نمایندگی تعمیرات حرفه ای پنل تلویزیون

تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی با قطعات اصلی در روزی حلال

بیشتر موارد مشکل خرابی در تلویزیون ها متداول در بک لایت ال ای دی های جدید می باشد و تعمیرات بک لایت حتما باید با قطعات اصلی و فابریکی انجام شود تا دوباره برگشت نشود.

یکی از علامت های خرابی بک لایت این است که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد و می توان شبکه های تلویزیون را عوض کرد. {نمایندگی خدمات پس از فروش 8 برند صوتی و تصویری در مشهد}

در تلويزيون هاي جدید LCD و LED پنل تلويزيون يا صفحه نمايش تصوير را در قالب پيکسل هاي رنگي قابل ديدن مي کند اما تصوير به تنهايي و بدون نور قابل ديدن نيست براي اينکه نور سفيد روشنايي را ندارد.

در واقع نور زمينه يا بک لایت که از پشت به صفحه تلويزيون مي تابد تا روشن شود و پيکسل هاي روشن شده را قابل ديدن مي کند.خدما در تلويزيون هاي ال سي دي نور بک لايت (نور زمينه) به وسيله لامپ هاي فلورسنت ايجاد مي شود خدمات پس از فرش الجی

که با توجه به توان مصرفي بالا و گرمايي که از روشن بودن اين لامپ ها ايجاد مي شود نياز به فضاي زياد دارند به همين دليل طراحان تصميم گرفتند بجاي استفاده از فلورسنت {مهتابی}از لامپ هاي ال اي دي استفاده کنند که هم روشنايي بيشتري دارند و هم اينکه مصرف برق اين لامپ ها بسيار کمتر از فلورسنت ها است.

لامپ هاي ال اي دي از تنوع زيادي برخوردارند که معمولا در هر مدل تلويزيون از يک نمونه استفاده شده است. براي تعمير تلويزيون بايد از بک لايت اصلی همان مدل استفاده شود در صورتي که از ال اي دي هاي جايگزين استفاده شود تصوير حالت طبيعي خود را از دست مي دهد یا مدت زیادی کار نخواهد کرد.

بک لايت تلويزيون هاي ال اي دي ال جی سامسونگ و سونی ایکس ویژن

به طور کلی مي توان گفت که تلويزيون هاي ال اي دي همان تلويزيون هاي ال سي دي هستند که بجاي لامپ هاي فلورسنت از لامپ هاي ال اي دي در آنها استفاده شده است.

لامپ هاي ال اي دي انواع مختلفي دارد که به طور مثال در تلويزيون هاي مدل 49UH850 , 55UF850 lw5700به صورت نوارهايي در کناره پنل تلويزيون بکار برده شده اند که عبارت EDGE LED در مورد آنها بکار برده مي شود و در تلويزيون هاي ال جي سري LB به صورت نوار هاي افقي در طور دستگاه با فاصله چند سانتي متري بين لامپ ها استفاده شده است.نمایندگی روزی حلال

تعمیرات lcd و led

نحوه تعمير بک لايت تلويزيون هاي ال جي سامسونگ سونی:

همانطور که اشاره شد استفاده از لامپ هاي ال اي دي به جاي لامپ هاي مهتابي عملي رو به جلو بوده که مصرف و گرماي کمتري توليد مي کند.

در بخش تعمير تلويزيون انتظار مي رفت که تعداد کمتري از تلويزيون هاي ال اي دي براي تعمير بک لايت تلويزيون مراجعه کنند اما به دليل تغيير تاثيير زيادي در روند خرابي تلويزيون ها نداشته و تلويزيون هاي زيادي با ايراد بک لايت به مراکز تعمير تلويزيون مراجعه مي کنند.

در واقع مي توان گفت که به علت طراحي نا هماهنگ بين توان ال اي دي و ولت و آمپر ورودي در تلويزيون هاي باعث خراب شدن بک لايت ال اي دي ها مي شود در اين مرکز بعد از تعمير تلويزيون اين مشکلات برطرف مي شود که احتمال خرابي بسيار کمتر شود.

در حال حاضر اکثر تلويزيون هال ال جي سري LN و LB و LF در قسمت بک لايت ضعف دارند که اين مشکل توسط مهندسين شرکت پیشرو {روزی حلال} حل شده است.

قيمت تعمير بک لايت تلويزيون ال جي سونی و سامسونگ

هزينه تعمير بک لايت بستگي به مدل و جنس ال اي دي هاي استفاده شده در تلويزيون دارد که براي هر مدل تلويزيون قيمت تعمير بک لايت متفاوت است.

در بعضي موارد سوختگي ال اي دي هاي تلويزيون زياد مي باشد و بايد کل ال اي دي ها تعويض شوند.

براي اينکه از هزينه تقريبي تعمير بک لايت اطلاع پيدا کنيد هنگام تماس مدل و مدت زمان کارکرد تلويزيون را اعلام بفرماييد تا قیمت دقیق گفته شود .

تعمیرات lcd و led
گاها برخی از همکاران کم لطف قیمت بسیار پائینی می دهند تا مشتری دستگاه را آنجا ببرند و لی بعداز باز کردن دستگاه مبالغ بسیار بالائی اعلام می کنند .ما خود راملزم می دانیم قیمت واقعی و حقیقی را به مشتری اعلام کنیم و ما بقی بستگی به روزی ما و اینکه مشتری از چه جنسی هست به تعمیر کار از جنس خود مراجعه خواهد کرد.

تعمیرات lcd و led

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.