051-32234550

راه ارتباط با ما

09366661792

تماس بگیرید

 بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون

بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون

با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران با سابقه کار طولانی و بزرگترین کارگاه تعمیرات و قطعات، آمادگی دارد تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با قیمت مناسب به عهده بگیرد. وجه تمایز مجاز ما نسبت دیگر رقبا، به روز بودن و تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر تلویزیون و شناخت تخصصی مدارها و تحلیل خرابی میباشد. این امر باعث گردیده تا ابتدا با جستجوی دلیل خرابی و شناسایی مدار آسیب دیده با تعویض قطعات و تعمیر بردها ،جلوگیری از تعویض کامل آن کرده و از تحمیل هزینه سنگین به مشتری جلوگیری کند. ادعای ما این است که بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون با بهترین متخصصین را داریم.

یکی از نمونه های این مطلب ، تعمیر آبخوردگی پنل میباشد که به علت وجود جزئیات فراوان و عدم تخصص کافی دیگر رقبا ،فقط در این مرکز انجام میگیرد.

پروگرم کردن انواع ال سی دی و دی وی دی و همینطور دستگاه های گیرنده ستابکس می باشد تعمیر خطوط روی ال سی دی آبخوردگی پنل و در کل هر خرابی که علتی بجز ضربه به پنل دارد را میتوانیم در بسیاری از مواردبرطرف نماییم.

1-استفاده از قطعات مرغوب و دبرد های اصلی
2-تعهد به مشتری و گارانتی بلند مدت محصول
3- شناسایی علت بوجود آمدن خرابی و تعمیر جز به جز آن ( این امر باعث میگردد تا از خرابی مجدد تلویزیون در همان نقطه جلوگیری به عمل بیاید.)

4-جایگزینی انواع برد های ال سی دی
5-تبدیل تلویزیونهای ال سی دی بدون تصویر به ال ای دی با ما در تماس باشید

چند مورد از عیب های مهم و شایع ال سی دی و اقدامات لازم برای تعمیر ال سی دی :

 خرابی در قسمت پاور تلویزیون ال سی دی که این خرابی در چند مورد است که در زیر به اشاره شده است.

 بیشتر خازن های قسمت پاور ال سی دی بعد از چندین ماه و سال خراب می شودکه برای تعمیر باید خازن  فرسوده پاور ال سی دی تعویض شود.

 در مواردی ترانزیستور های قسمت پاور خراب می شود که برای تعمیر پاور ال سی دی باید تعویض شوند.

 در موارد کمی برای تعمیر ال سی دی باید برد پاور ال سی دی تعمویض شد.پاک شدن برنامه مین برد ال سی دی که به دلیل زدن فلش ویروس وارد سیستم می شود و برنامه ال سی دی را خراب می کند.

 برای تعمیر ال سی دی های که برنامه آنها پاک شده است باید ای سی حافضه ال سی دی دوباره برنامه ریزی شود.

 یکی دیگر از عیب های تلویزیون ال سی دی خرابی برد مین ال سی دی است که ای سی کنترل کننده  برد ال سی دی خراب می شود و برد ال سی دی دیگر قابل تعمیر نمی باشد .برای تعمیر ال سی دی باید برد مین ال سی دی تعویض شود که هزینه تعمیر ال سی دی زیاد می شود.

شایع ترین عیب تلویزیون های ال سی دی

یکی از شایع ترین عیب های تلویزیون های ال سی دی شکستن پنل تلویزیون است که برای تعمیر LCD  پنل تعویض شود که هزینه تعمیر ال سی دی تقریبا هشتاد درصد قیمت تلویزیون می شود.

افتادن خط روی پنل ال سی دی جز موارد خرابی پنل ال سی دی است که قابل تعمیر نمی باشد و برای تعمیر تلویزیون  ال سی دی باید پنل تعویض گردد.

 در بیشتر موارد تعمیر ال سی دی در منزل و یا محل کار شما انجام می شود .در موارد اندکی مثلا برای تعویض برد تعمیر تلویزیون ال سی دی در منزل امکان پذیر نیست و باید در شرکت انجام شود .ولی در 90 در صد موارد تعمیر ال سی دی منزل یا محل کار شما انجام می شود.

 تعمیر ال سی دی پنل خراب یا خط  افتاده

  پیکسل چسبیده یکی از پیکسل هایی است که در صفحه نمایش مانیتور LCD خراب شده است.

 پیکسل چسبیده شده به صورت نقطه ای به رنگ ثابت است و بدون هیچ هدف همیشگی روشن می ماند.

 پیکسل های چسبیده بیشتر در زمینه های سیاه و سفید و به صورت تک رنگ آبی ،قرمز،یا سبز یا ترکیبی از  این رنگ ها مثل زرد و بنفش یا حتی سفید دیده می شود.معولا رنگ های سبز و قرمز یا آبی به صورت تک  رنگ به این حالت در می آیند.

 بعضی از کاربران پیکسل چسبیده را سوخته  تصور می کنند.گاهی ممکن است که یکی از رنگهای داخلی  پیکسل خاموش شده باشد و پیکسل سیاه به نظر می رسد.

 5 روش برای تعمیر خط پنل ال سی دی

 1- LCD را روشن کرده و یک پس زمینه سیاه انتخاب کنید.حال مکان پیکسل چسبیده را مشخص کنید. تعمیر تلویزیون مشهد روزی حلال

 2- پارچه نرمی تهیه کنید و ان را دور انگشتتان بپیچید.حال به آرامی نقطه مورد نظر را مالش دهید.به هیچ  وجه سطح را خراش ندهید.

 3-فقط به نقطه مورد نظر فشار وارد کنید.در غیر این صورت ممکن است پیکسل های چسبیده بیشتری به وجود آید. وقتی فشار را عمال کردید صفحه نمایش را خاموش و روشن کنید این عمل را چند بار پشت سر هم انجام  دهید.

4- آنقدر به فشار دادن نقطه مورد نظر ادامه دهید تا نقطه چسبیده محو گردد .گاهی اوقات ممکن است پیکسل  چسبیده دوباره رویت شود برای همین چند بار باید این عمل را انجام دهید.

 5-بعد از این که روش فشار را امتحان کردید اگر پیکسل چسبیده هنوز برقرار است باید از روش های نرم افزاری  اقدام به رفع عیب کرد. نمایندگی روزی حلال مشهد

  دو روش نرم افزاری برای تعمیر پنل ال سی دی

  1-سعی کنید نرم افزاره fix pixel یاrepair  datume pix را اجرا کنید گاهی اوقات پیکسل های به هم چسبیده  با خاموش و روش شدن سریع می توانند تحریک شوند.

 2-اگر پیکسل چسبیده هنوز برقرار شده است،نرم افزار برای چند ساعت باید کار کند. اگر باز هم پاسخ مثبت  بود برای تعمیر ال سی دی پنل ال سی دی باید تعویض شود.البته چند نقطه در تصویر تاثیری در دید تصویر ندارد  و معمولا نیازی به تعویض پنل ندارد.

https://telegram.me/parsmashhad2

«لطفا فالو کنید و به اشتراک بگذارید»

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

RSS
خبرنامه ایمیلی